BLOG
WATCH
READ
MEET
PROFILES

Farklı Bir Bakışla-Yeni Bir Başlangıç

TTGV'nin misyonunun bir gereği olarak, geleceğimizde büyük etki yaratacak teknolojik konulara eğilmenin ve bunların sistematik bir biçimde ele alınmasının önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu hedeften yola çıkarak, teknoloji ve inovasyon ekosisteminin iş, fikir ve politika geliştirme platformu olan ideaport'u yeniden konumlandırıyoruz.

ideaport 2.0 olarak adlandırdığımız yeni kurguda teknolojinin toplumun gerçek ihtiyaçları ile kesiştiği yüksek etki noktalarını ve fırsatları paydaşlarımızla birlikte belirleyeceğiz. 2018 yılı son çeyreğinde lansmanı planlanan ideaport 2.0 kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler, oluşturulacak projeler, yayınlar ve geliştirilecek olan içerikler vasıtasıyla teknoloji odaklı gündem oluşturulması sağlanacak.

Teknolojik inovasyon alanında çeşitli konuların ele alınacağı ideaport 2.0'da, 2018 yılı için tematik teknoloji alanı olarak yapay zekayı ve belirlenen bu teknolojik alanın kesişimlerinin inceleneceği uygulama sahası olarak da sağlık sanayini belirledik. 

Teknolojik yenilik alanında kendi imkanlarının ötesinde etki yaratmak isteyen herkesi ideaport sistemine ve çalışmalarına dahil ediyoruz. Güncellenen ideaport dünyasına adım atmak ve ekosistemin bir parçası olmak için 1 dakikanızı bize ayırarak kayıt olabilirsiniz.

 

 

 

 Diğer Yazılar